Prosinec 2010

5x24 The Beginning / Nový začátek

2. prosince 2010 v 22:37 | Chicago |  5. řada
Přímo před očima taxikáře dojde k únosu ženy z jeho taxíku. FBI zjistí, že ji unesl jeden z poskoků místního drogového krále. Není problém také zjistit, že žena dealerovi překážela, když začala pátrat po své dceři a on měl strach, že jeho obchody budou prozrazeny. Agentům netrvá dlouho a ženu zachrání. Z jejích informací a z dceřina počítače pak zjistí, že dívka se zapletla s podivnou skupinkou, která by ráda vystupovala jako církev. Společně pak s těmito lidmi vykrádala domy těch, které den předtím se svým učením navštívila. Když už jsou agenti přesvědčeni, že dívku zachrání, zjistí, že mezi nimi působil sexuální deviant a ten dívku unesl a drží ji na neznámém místě. Muže se sice podaří najít, ale při běžné kontrole na ulici ho zastřelá pochůzkář. Zaříná hra o čas. Podaří se policistům dívku najít a zachránit?


Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE5x23 Two of Us / Jen my dva

2. prosince 2010 v 22:37 | Chicago |  5. řada
Tentokrát tým hledá dívku, která zmizela ze svého promočního večírku. Ve chvíli, kdy se v jedné z popelnic najdou její zakrvavené šaty, jsou policisté přesvědčeni, že mohlo dojít i k nejhoršímu. Jenže nic nepotvrdí ani teorii napadení dívky nebo teorii potratu. Krev na šatech jasně není její. Díky svědectví spolužačky zjistí, že dívčin mrtvý přítel však byl viděn živý. Dívka velmi těžce nesla smrt svého chlapce před několika měsíci. Agenti také zjistí, že za podivným úmrtím a zmizením dívčina přítele před několika měsíci byly zřejmě dluhy za drogy. Ty dívka měla vysypat do záchodu ve chvíli, kdy je našla u něj v bytě.


Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE5x20 Skin Deep / Na povrchu

2. prosince 2010 v 22:35 | Chicago |  5. řada
Mladému, rasově smíšenému páru, se ztratí na místním trhu malý syn. Tým zprvu prověřuje všechny možnosti a zjistí, že muž má bohatého otce, který díky svým rasistickým názorům synovu rodinu neschvaloval. To přivádí policisty na myšlenku, že právě dědeček by mohl být za únosem. Brzy však zjistí, že ani on a ani jeho rasističtí přátelé s únosem nemají nic společného. Mezitím únosci kontaktují rodinu pomocí SMS a požadují peníze. Při předávání peněz je však otec těžce postřelen. Motorka únosce však přivede policisty na stopu skutečného únosce.

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE5x22 One and Only / Jedna jediná

2. prosince 2010 v 22:35 | Chicago |  5. řada
Agenti pátrají po rozvodovém soudci, který náhle zmizel. Brzy zjistí, že měl co do činění s prostitutkou. Z prostitutky se ovšem vyklube policistka, která pracuje v utajení. Od ní se dozvědí, že soudce po ní chtěl ukrást důkazní materiály k případu znásilňování mladých žen. Policisté brzy zjistí, že soudce se snažil zachránit svoji starou lásku, která byla právě do případu znásilněných žen zapletena. Zjistí také, že právě tato žena, kterou tak miloval, byla i jednou z osob, jež v tomto případu figurovala jako organizátor. Jenže věc se zkomplikuje ve chvíli, kdy je soudcův asistent zastřelen jedním z gangsterů. Soudce se ocitá v nebezpečí života...


Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE5x21 Crash and Burn / Osudová nehoda

2. prosince 2010 v 22:35 | Chicago |  5. řada
FBI pátrá po kaskadérovi, který se ztratil hned po svém výstupu. Nejdřív zaměří svou pozornost na neznámého muže, který kaskadéra několikrát napadl a dokonce ho ohrožoval pistolí. Zjistí, že se jedná o manžela kaskadérovy sestřenice. Je to propuštěný kriminálník, ale se zmizením muže neměl nic společného. Stopa však vede ke kamarádovi pohřešovaného. Muž je po nehodě na motocyklu duševně postižený a závislý na péči své ženy.


Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE
5x19 At Rest / Odpočívej v pokoji

2. prosince 2010 v 22:35 | Chicago |  5. řada
Samanthina sestra Emily zmizí. Ta se zprvu snaží vše s místními policisty vyřešit sama. Jack se však samozřejmě o zmizení její sestry dozví a do vyšetřování se také zapojí. Brzy policisté zjistí, že žena má šestnáctiletého synka, který nutně potřebuje transplantaci kostní dřeně. Právě ona, jako matka, která se ho kdysi vzdala a dala ho k adopci, se mu dnes snaží pomoci. Samantha zjistí, že kostní dřeň její sestry se však nehodí. Je jasné, že by se tedy mohla hodit dřeň biologického otce. Samatha tak musí říci pravdu o Jackovi.

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE5x18 Connections / Kontakty

2. prosince 2010 v 22:35 | Chicago |  5. řada
Agenti pátrají po patnáctileté dívce, která zmizela ze svého domova, kde žila se svým nemocným dědečkem. Zprvu jsou přesvědčeni, že zmizení má co dělat s mladíky, kteří ji v internetové kavárně obtěžovali. Brzy však zjistí, že ji zneužil pedofil. Od toho sice následně utekla, ale nikdo neví kam. Teprve když objeví, že dopis, o kterém mluvila na své internetové stránce, byl od jejího otce, o kterém jí její dědeček tvrdil, že je mrtvý, policisté vědí, kde ji mají hledat. Pro dívku nastávají nepříjemné okamžiky, když se musí dozvědět o duševní poruše svého otce a pravdu o matčině smrti.

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE5x17 Deep Water / V hlubině moře

2. prosince 2010 v 22:17 | Chicago |  5. řada
Známá senátorka zmizí a Jackův tým dostane za úkol ji najít. Zjistí, že žena před několika dny propustila svého šéfa kanceláře. Toho později nalezli policisté oběšeného. Nebylo to však sebevražda, ale vražda. Ukáže se, že za zmizením senátorky je lobbing velké naftové společnosti. Když ji najdou na pláži mrtvou, Jack pochopí, že bude velký problém vrahovi cokoliv řádně prokázat. Přesto najde způsob, jak pomoci spravedlnosti.

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE5x16 Without You / Bez tebe

2. prosince 2010 v 22:17 | Chicago |  5. řada
Tentokrát se v nepříjemné situaci ocitne sama Elena, když jí kdosi unese její dceru Sofii. Ona sama Jackovi tvrdí, že za únosem je její bývalý partner Carlos. S ním má dnes spory o péči o jejich dceru. Její podezření se potvrdí, když se týmu podaří najít muže, který únos provedl na Carlosovu objednávku. Bohužel holčička je stále neznámo kde s Carlosem. Teprve když Elena přinutí poněkud nestandardním způsobem mluvit Carlosova kolegu, policisté zjistí, kde dívenka je. I přes poněkud emocemi nabitou situaci se podaří Eleně vše vyřešit tak, aniž by se někomu něco ze zúčastněných stalo. Mezitím policisté také řeší případ muže, který tvrdí, že mu kdosi unesl manželku. Brzy se však žena najde.

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE5x14 Primed / V rozpuku

2. prosince 2010 v 22:17 | Chicago |  5. řada
Majitel galerie nahlásí zmizení mladé umělkyně. FBI zjistí, že se jednalo o známou malířku, která získávala náměty na své obrazy tak, že fotila lidi ze svého okolí a fotografii přenesla na plátno. Zjistí také, že dívka měla značný psychický problém spojený s něčím špatným z jejího mládí. Když se policistům podaří najít dívčina nevlastního otce, zjistí, že dívka zažila jakousi příhodu na místním mostě, kde zemřela její spolužačka. Obraz, který také najdou v jejím ateliéru, tuto příhodu připomíná. Přiznání její asistentky, že půjčila auto muži, který byl odpovědný za neštěstí z mostu, pak odhalí vraha.

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE5x15 Desert Springs / Kufr s penězi

2. prosince 2010 v 22:17 | Chicago |  5. řada
Agenti hledají vedoucího údržbářské firmy v čističce vody. Ten zmizel chvíli poté, co musel vyhodit ze zaměstnání starého muže. Jelikož se stařík zabarikádoval v domě a střílel po příchozích, jsou agenti přesvědčeni, že právě on by mohl být tím, kdo muže někde drží. Brzy však zjistí, že pohřešovaný vystupuje pod jinou identitou. Pomalu se před nimi odkrývá příběh tří venkovských mužů bez práce, kteří okradli mafiány. Jeden z nich zemřel přímo na místě loupeže a druzí dva museli celý život utíkat.

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE5x13 Eating Away / Závody jedlíků

2. prosince 2010 v 22:16 | Chicago |  5. řada
Agenti hledají mladíka, vítěze soutěže v pojídání chilli. Zprvu jsou přesvědčeni, že mladý muž zaplatil za svou neochotu v soutěži podvádět a spolupracovat s lidmi okolo nelegálního sázení. Zjistí však, že jeden z těchto lidí se ho pokusil otrávit a že zmizelý měl těžký konflikt s místním pasákem. Vše ukazuje, že pohřešovaný se pokusil prostitutce pomoci odejít od tohoto muže. Až záznam z průmyslové kamery jim pomůže odhalit, kdo je pachatelem napadení pohřešovaného.

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE5x12 Tail Spin / Pád letadla

2. prosince 2010 v 22:16 | Chicago |  5. řada
FBI pátrá po zmizelém leteckém dispečerovi. Ten jednoho dne zmizel ze svého domu po těžké službě ve sněhové vánici. Při zjišťování okolností vyjde najevo, že mu vyhrožoval jakýsi Arab za to, že ho nahlásil, když změnil směr svého letu. Jak však policisté zjistí, tato stopa je zavádějící. Sám dispečer se zapletl s pašeráky drog. Potajmu naváděl jejich letadla. Když se jeho syn těžce zadlužil při hazardních hrách, rozhodl se pašeráky zabít a peníze z drog použít na zaplacení synova dluhu. To také udělal, jenže se při tom pohádal s podvodným sázkařem, došlo k hádce, následné rvačce a oba zůstali zraněni v divočině, kam si šli společně pro drogy.


Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE5x11 Fade-Away / Zmizelý

2. prosince 2010 v 22:16 | Chicago |  5. řada
Agenti tentokrát pátrají po mladém nadějném hráči basketballu. Ten se ztratil po úspěšném zápase. Nejdříve pátrají v jeho neutěšené rodině, ze které sám odešel. Potom začnou pátrat i mezi kolegy z týmu. Brzy narazí na to, že na večírku, který proběhl po zápase, byla zřejmě znásilněna mladá dívka. Dívku se sice podaří nalézt, zdá se však, že ona nemá s případem nic společného. Do hry se dostává opět jeden z hráčů, pachatel znásilnění. Pohřešovaný mladík je však nalezen až ve chvíli, kdy detektivové zjistí, že byl unesen kamarádem znásilněné.


Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE