Listopad 2010

5x10 The Thing With Feathers / Anděl na poli

28. listopadu 2010 v 18:57 | Chicago |  5. řada
Tentokrát FBI pátrá po ženě, která zmizela ve chvíli posledního stadia zhoubného mozkového nádoru. Zjistí, že žena navštěvovala komunitu podobně nemocných lidí. Právě z ní v době, kdy jeden z nich zemřel, odešla s neznámým mužem a už se neukázala. Ukáže se, že to byl přítel jedné zdravotní sestry, který nemocným kradl jejich medikamenty. Žena ho přistihla a nechala se dovést ke svému bývalému zaměstnavateli, od kterého chtěla získat peníze, jež by použila na další léčení. Bohužel neuspěla...

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE5x09 Watch Over Me / Sociální systém

28. listopadu 2010 v 18:57 | Chicago |  5. řada
FBI tentokrát pátrá po terénním sociálním pracovníkovi, který se ztratil poté, co ve svém zaměstnání podal výpověď z důvodů zklamání ze své práce. Stopa je dovede do venkovské nemocnice, kde se snažil pomoci nemajetné ženě přivést na svět její dítě. Udělal to proto, že konkrétně v jejím případě systém sociální péče selhal a žena, její dítě i sociální pracovník se ocitnou v nebezpečí života.

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE5x08 Win Today / Hop nebo trop

28. listopadu 2010 v 18:57 | Chicago |  5. řada
Mladá žena nahlásí zmizení svého přítele. FBI zjistí, že mladík nebyl majitelem uklízecí firmy, jak před svou přítelkyní tvrdil, ale že byl zapleten do ilegálního hraní. Jack se kvůli tomu v přestrojení vetře do klubu, kam vedou podvodníkovy poslední stopy. Jeho společnice ho však považuje za najatého zabijáka, kterého na ni poslal gangster, co ho v minulosti okradla. Jack se tak ocitne v ohrožení života, když ho žena omámí a následně spoutaného mučí nastřelovací pistolí na hřebíky. Naštěstí tým včas pochopí, že Jackovi jde o život a začne pátrat i po něm. Jack také využije toho, že mladík zřejmě svou společnici chtěl podvést a nastraží na oba past, do které se oba chytí.

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE5x07 All the Sinners, Saints / Všichni hříšní svatí

28. listopadu 2010 v 18:57 | Chicago |  5. řada
Tým, ale hlavně Martin, jsou požádáni o pomoc rodinou zmizelé dívky. Dívka, dnes duševně nemocná, totiž kdysi pracovala přímo v centrále FBI. Policisté zjistí, že dívka zmizela z domova poté, co dobrovolně podstoupila obřad vymítání ďábla. Policisté jsou zprvu přesvědčeni, že za jejím zmizením je onen povedený kněz. Brzy však zjistí, že dívka měla jakousi symbolickou práci. V jedné firmě se starala o donášku obědů. Práci sice dostala spíše ze soucitu, přesto na ni byla skutečně hrdá. A právě v této práci ji začal obtěžovat její kolega. Věc došla tak daleko, že když muž pohřešovanou začal nevhodně osahávat, jeho nadřízená ho vyhodila z práce. On sám je teď vyšetřován pro vraždu právě této své nadřízené. Ta byla totiž druhý den nalezena mrtvá. Bohužel ani tato stopa nevede k nalezení ženy. Žena se místo toho sama nečekaně objeví a následně spáchá sebevraždu. Zjistila totiž, že v záchvatu své nemoci, právě ona v důsledku své žárlivosti zabila svou šéfovou.

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE5x06 The Calm Before / Ticho před bouří

28. listopadu 2010 v 18:57 | Chicago |  5. řada
Agenti pátrají po muži, otci dvou malých chlapců, který zmizel poté, co své ženě řekl, že jede do New Jersey do nového pracovního místa. O něco později však najdou jeho auto spálené a po něm není ani stopa. Co však zjistí, je skutečnost, že muž se zapletl s kriminálníky, kteří pořádali nelegální pěstní zápasy. Jeden z těchto kriminálníků tvrdí, že muž mu ukradl dva tisíce dolarů. Agenti následně zjistí, že muže pronásledovaly výčitky svědomí. Před několika měsíci totiž odešel z New Orleans, ve kterém společně se svou rodinou přežil záplavy.  FBI díky hypnóze synka zjistí, že muž při záchraně svých dětí musel nechtěně zabít topícího se. Ten by totiž převrhl loďku s jeho dětmi. Z dalšího vyšetřování dál pochopí, že muž dnes hledá pozůstalého syna tohoto mrtvého. Právě i pro něj skutečně ukradl ony peníze. Když agenti mladíka najdou, dozví se, že pohřešovaný se skutečně u něj objevil. Vyhledal ho v opuštěném domě. Když řekl mladíkovi, co se skutečně stalo s jeho otcem, došlo k potyčce, ve které na pohřešovaného spadla část rozpadající se místnosti. Mladík zraněného nechal napospas osudu. Agenti naštěstí pohřešovaného naleznou. Je sice zraněný, avšak živý.

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE5x05 The Damage Done / Nebezpečná hra

28. listopadu 2010 v 18:57 | Chicago |  5. řada
Tentokrát se agenti dozvědí, že někdo unesl dítě známého šéfa albánské mafie. Jack již s tímto mužem měl co do činění, a proto se do případu znovu zapojí. Soused, který volal policii, viděl, jak mafiánovu přítelkyni i s jejich společným synem kdosi násilím nakládá do auta. Jack předpokládá, že mafián měl určitě spoustu nepřátel, kteří by se tímto způsobem chtěli pomstít. Když se mezi těmito podezřelými nikdo, kdo by toto mohl spáchat, neobjeví, Jack správně usoudí, že únoscem by mohl být někdo z mafiánových lidí. Právě tímto směrem se další pátrání začíná jevit jako perspektivní. Vše totiž začíná podporovat nález únoscova auta s mrtvolou jednoho z mafiánových lidí. Avšak i tato teorie padne, když policisté zjistí, že chlapec zemřel nešťastnou náhodou, když jeho matka organizovala útěk od svého kriminálního přítele.

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE5x04 All for One / Všichni za jednoho

28. listopadu 2010 v 18:57 | Chicago |  5. řada
Z polepšovny uteče mladá dívka. V ústavu byla umístěna za to, že řídila pod vlivem drog a zabila přitom mladíka a dalšího zranila. Policisté zjistí, že auto neřídila ona, ale její sestra. Dívky jsou sirotci a zmizelá měla se sestrou dohodu, že když ona udělá vysokou školu, vezme si ji k sobě. Proto dívka vzala vinu na sebe. Teď zjistila, že její sestra vysokou nedělá, místo toho je drogově závislá a žije s mladíkem, kterého při nehodě zranila...

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE
5x03 911 / Tísňové volání

28. listopadu 2010 v 18:56 | Chicago |  5. řada
Mladá operátorka asistenční linky 911 zmizí poté, co ji někdo volá do práce a ošklivě jí vyhrožuje. Policisté zjistí, že jen několik dní předtím někdo zabil jejího psa přímo v jejím domě. Zdá se, že pachatelem by mohl být manžel ženy, které pohřešovaná chtěla pomoci coby oběti domácího násilí. Tato stopa se ale ukáže jako lichá. Další stopa vede k hlášení o postřelení ženy, které zmizelá jen několik dní před tím převzala. Nezajímala se o útočníka a ani o oběť, ale o lékaře, který se postřelené snažil pomoci. Policie zjistí, že zmizelá žena si myslí, že je to muž, který ji kdysi brutálním způsobem znásilnil. Oba najdou ve chvíli, kdy je operátorka linky 911 rozhodnuta doktora zastřelit na místě, kde byla znásilněna. Je pro ni však překvapením informace, že se spletla a že unesla nepravého.

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE5x01 Stolen / Ukradený

28. listopadu 2010 v 18:55 | Chicago |  5. řada
Policista chytí na ulici pořezaného chlapce. Ten tvrdí, že utekl z domova a že se snažil zachránit malého neznámého chlapce Todda, kterého si jeho otec přinesl domů. Policista pochopí, že se může jednat o zneužívání, a proto k případu povolá FBI. Agenti podle popisu, který jim chlapec Bryan dal, zjistí, že se jedná o pohřešovaného malého chlapce Daniela. Zjistí také, že si chlapec nic nevymýšlel a že i on byl zjevně jako malý ze svého domu unesen. Agenti se od něj také dozvědí, že muž, který se vydával za jeho otce, zřejmě také zabil jiného malého chlapce. Skutečně pak v parku, kde byl únosce spatřen rodiči uneseného, najdou mrtvolku jiného dítěte. Teď už vědí, že chlapec, o kterém starší mluví jako o malém Toddovi, je oním uneseným Danielem. Podaří se jim pedofila objevit, ten však, než aby se nechal chytit, raději spáchá sebevraždu. O něco později pak v dobře maskované skrýši objeví i Daniela. Ten je naštěstí živý. Vyryté jméno v prkně skrýše jim pak pomůže nalézt skutečnou identitu Bryana. Díky tomu se i on po dlouhých sedmi letech setká se svou matkou.

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE
5x02 Candy / Candy

28. listopadu 2010 v 18:47 | Chicago |  5. řada
Manžel nahlásí, že jeho žena, která se živila jako striptérka, nepřišla domů. Agenti zjistí, že rodina měla finanční problémy, a proto si žena našla tuto práci. Co dělá, před svým manželem, zamlčela. Manžel na to přišel a večer před jejím zmizením ji přesvědčil, že musí z klubu odejít. Agenti také zjistí, že v klubu dochází k vydírání zákazníků nahráváním jejich sexu s hosteskami. Dokonce najdou jinou z žen z klubu zabitou. Nakonec však zjistí, že ženu nezabil ani její manžel a ani nikdo ze zaměstnanců zapletených do vydírání. Ženu zabila její drogově závislá kolegyně se svým přítelem, když z ní chtěli dostat peníze na drogy. Mrtvou nalezenou dívku měl pak na svědomí vydíraný klient.

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE

Chocolate

22. listopadu 2010 v 14:14 | Chicago |  Roselyn Sanchez
Na název se neptejte mě, ale autora. Ale musím říct, že se mi to líbí, což je vlastně pochopitelný, jinak bych to sem nedávala, že?

Photobucket

Ikonky 0.6

21. listopadu 2010 v 16:14 | Chicago |  Ikonky
Je to takový větší mix toho, co dnes internet dal.
Měli by tam být všichni, kromě Eleny...

Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Zbytek v celém článku.


Nový design (po 100 letech)

21. listopadu 2010 v 12:34 | Chicago |  Ostatní
amused
Vracím se opět po dlouhé nečinnosti, tentokrát i s novým vlastnoručně (a hodně pracně - zasvěcení ví -) vyrobeným designem, který se snad bude líbit. A jestli ne, tak... Klid, to byl vtip. Případnou kritiku taky snesu.
Co se týče blogu, chci hlavně dodělat zbytek ze seznamu epizod, opět pošlu nějaké to video, ikonky... Prostě jako do teď, i když poslední rok to tady bylo spíše poněkud mrtvé... V rubrice 'Odkazy' brzy přibyde jeden nový odkaz, a to na můj druhý blog, který s WaT nemá nic společného. Je (nebo bude?) to takový ten typický blog o všem a o ničem...
Toť prozatím vše, mějte se pěkně.
Chicago

Rozcestník - Odkazy

21. listopadu 2010 v 12:13 | Chicago


OBLÍBENÉ STRÁNKY

Opening Credits

BLOGY:OSTATNÍ: