Listopad 2009

Roselyn Sanchez - životopis

23. listopadu 2009 v 12:21 | Chicago |  Roselyn Sanchez
Věk: 36
Datum narození: 2. 4. 1973
Místo narození: San Juan, Porto Rico, USA
Znamení: Beran
Výška: 165 cm

Roselyn Sanchez se narodila 2. dubna roku 1973 v San Juan v Portoricu. Vyrůstala po boku svých tří starších bratrů. Odmala pořádala pro svoji rodinu taneční vystoupení a chodila do pěveckého zboru. Navštěvovala školku v San Juan a později absolvovala University of Puerto Rico. V roce 1991, když jí bylo osmnáct let, tak se přestěhovala do New Yorku, kde chodila na kurzy hraní, tance i zpěvu. O rok později se vrátila do rodné země, kde ji čekal její filmový debut v komedii s Kurtem Russellem KAPITÁN RON.


Eric Close - životopis

23. listopadu 2009 v 12:06 | Chicago |  Eric Close

Věk: 42
Datum narození: 24. 5. 1967
Místo narození: Staten Island, New York, USA
Znamení: Blíženci
Výška: 180 cm

ŽIVOTOPIS

Eric Close se narodil 24. května 1967 ve Staten Island v New Yorku. Jeho rodina se odstěhovala do Indiany a potom do Michiganu a nakonec se usadili v San Diegu. To bylo Erikovi sedm. Jeho otec je chirurg. Je nejstarší ze tří bratrů, jeden z jeho bratrů (Chris) měl roli v "Sedmi statečných".


Marianne Jean-Baptiste - životopis

23. listopadu 2009 v 11:53 | Chicago |  Marianne Jean-Baptiste

Věk: 42
Datum narození: 26. 4. 1967
Místo narození: Londýn, Anglie, UK
Znamení: Býk
Výška: 155 cm

ŽIVOTOPIS

Absolvovala Královskou akademii dramatického umění (RADA) v Londýně a dlouho působila pouze na jevišti.

K pravidelnému účinkování ve filmu ji přivedl známý režisér Mike Leigh, s nímž předtím spolupracovala při inscenování jeho divadelní hry It's a Great Big Shame (1993) v londýnském Theatre Royal Stratford East.


Enrique Murciano - životopis

23. listopadu 2009 v 11:45 | Chicago |  Enrique Murciano

Povolání: Herec, producent
Věk: 36
Datum narození: 9. 7. 1973
Místo narození: Miami, Florida, USA
Znamení: Rak
Výška: 185 cm

ŽIVOTOPIS

Enriqua Murciana mohou diváci vidět v úspěšném seriálu Without A Trace. Také se objeví po boku Andyho Garcii, Roberta Duvalla, Dustina Hoffmana a Billyho Murrayho v Garciově režijním debutu Lost City.


Poppy Montgomery - životopis

23. listopadu 2009 v 11:34 | Chicago |  Poppy Montgomery

Věk: 37
Datum narození: 19. 6. 1972
Místo narození: Sydney, Nový Jižní Wales, Austrálie
Znamení: Blíženci
Výška: 164 cm

ŽIVOTOPIS

Její celé jméno zní Poppy Petal Emma Elizabeth Deveraux Donahue. Rodiče ji a její sestru pojmenovaly po květinách a jejího bratra po Jethro Tullovi.
Poppy se do USA přestěhovala za svým tehdejším přítelem, když jí bylo 18.

Poppy Montgomery se na filmovém plátně objevila poprvé v hlavní roli ve filmu "Mrtvý muž na univerzitě". Dalším filmem, kde jí můžeme vidět je například romantická komedie "Jiná láska".


Anthony LaPaglia - životopis

23. listopadu 2009 v 11:21 | Chicago |  Anthony LaPaglia

Věk: 50
Datum narození: 31. 1. 1959
Místo narození: Adelaide, Jižní Austrálie, Austrálie
Znamení: Vodnář
Výška: 180 cm

ŽIVOTOPIS

Nenápadný herec, kterého každý zná, ale nikdo neví, jak se vlastně jmenuje. To je Anthony LaPaglia, představitel nejen mnoha tvrdých chlapíků a mafiánů, ale také nekompromisního agenta FBI Jacka Maloneho ze seriálu Beze stopy.

Právě za tuto kreaci si ho oblíbili televizní diváci i kritici na celém světě. Za ztvárnění neúplatného muže zákona dostal dokonce prestižní cenu Zlatý glóbus.


Finále - výsledek

17. listopadu 2009 v 14:08 | Chicago |  Soutěž

Ano, je to u konce. Nejdřív chci poděkovat všem účastníkům, kteří se mnou měli trpělivost, protože to nebylo z mé strany vzhledem k času úplně ideální.

Nicméně doufám, že vás to aspoň trochu bavilo.
Nejsem proti zkusit pořádat druhé kolo, ale to jenom v případě, že by byl zájem + museli byste chápat mou časovou vytíženost...


Finále - hlasování

9. listopadu 2009 v 19:13 | Chicago |  Soutěž
Takže už se mi sešly komentáře dvou finalistek - Cinky a Taylorove99 a vy můžete hlasovat.
Fotky a komentáře jsou v celém článku.


Eric Close foto 0.3

9. listopadu 2009 v 16:57 | Chicago |  Eric Close
Takovej mixík fotek. Ale buďte rádi aspoň za ně... Víc se k nim vyjadřovat radši nebudu. (Ta první je ale fešná )

Photobucket


4x24 Crossroads / Křižovatka

9. listopadu 2009 v 15:23 | Chicago |  4. řada
Poté, co zmizí právní zástupkyně Jennifer Nicholsová, zahájí tým po pohřešované pátrání. To je přivede k jejímu poslednímu vztahu s Allenem Davisem. Jennifer náhodně zjistila, že její nový přítel nemá právě čisté svědomí a začala si své pochybnosti ověřovat. Zájem o deset let starý případ spojený s bankovní krádeží a zabíjením ji však stál život. Její přítel Allen se z počátku tváří, že se zmizením své přítelkyně nemá nic společného, po chvíli však ztratí nervy, začne na policejním oddělení střílet a s Jackovou těhotnou přítelkyní Anne jako rukojmí utíká z budovy. Jackovi a jeho týmu se nakonec podaří Allena vypátrat a odstranit a Anne zachránit.

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE4x23 White Balance / Bílá a černá

9. listopadu 2009 v 15:21 | Chicago |  4. řada
Ve stejné době se pohřešují dva mladí lidé - černošský chlapec a bílá dívka. Policisté postupně vyloučí spojitost mezi oběma případy...

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE4x22 Requiem / Requiem

9. listopadu 2009 v 15:19 | Chicago |  4. řada
Agenti vyšetřují zmizení celé rodiny. Sestra otce našla dům prázdný a plný kaluží od krve. Policisté na místě též zajistí několik vystřelených kulek. Zprvu agenti předpokládají, že otec, který měl po smrti své manželky s vedením rodiny řadu obtíží, situaci nezvládl a děti zabil. Podezřívají také přítele dcery, který je prchlivý, nosí s sebou zbraň a měl s otcem neshody. Po té, co však vyslechnou spolužáka pohřešovaného chlapce, pochopí, že chlapec se stal svědkem vraždy. Vrah ho při svém činu viděl a rodině začalo jít o život. Nájemný zabiják však narazil na statečného otce, který své děti ubránil. agentům se naštěstí podaří rodinu najít v pořádku, aby ji ubránili před komplici vraha.

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE4x21 Shattered / Otřeseni

9. listopadu 2009 v 15:17 | Chicago |  4. řada
Agenti hledají mladou dívku, 15letou nadějnou bruslařku, která se beze stopy ztratila ze stadiónu. Zprvu mají obavu, že se stala obětí sexuálního násilí. Brzy však zjistí, že její zmizení je úzce spojeno se smrtí jejího bratra při autonehodě. Dívka zjistila, že její bratr bral steroidy. Postupně odhalovala zákulisí jeho závislosti a poté, co zjistila, kdo všechno profitoval na jeho situaci a nenalezla pochopení ani u svých nejbližších, zmizela z domova.

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE4x20 More Than This / Víc než tohle

9. listopadu 2009 v 15:15 | Chicago |  4. řada
Agenti vyšetřují zmizení mladíka, který pracoval v krizovém domě pro matky s dětmi. Tam byl přidělen z rozhodnutí soudu za drobný drogový delikt. Mladíka však jeho služba natolik pohltila, že nejenom věnoval svůj veškerý volný čas domu, ale také začal shánět peníze podivným způsobem. Spal totiž kvůli nim s bohatými ženami. Jeho zmizení však mělo prozaičtější důvod.

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE4x19 Expectations / Velké naděje

9. listopadu 2009 v 15:13 | Chicago |  4. řada
Agenti hledají těhotnou ženu v devátém měsíci. Její těhotenství není zrovna normální záležitostí, protože žena nedávno zjistila, že je HIV pozitivní. Proto se agenti nejdříve zaměří na jejího bývalého milence, který ji nakazil. Brzy však zjistí, že on za jejím zmizením není. Žena rekapitulovala svůj dosavadní život a při této rekapitulaci zjistila, že jí celý život její matka lhala o smrti jejího otce. Agenti ženu najdou až po té, co zjistí, že žena svou matku vyhledala a došlo k vášnivé konfrontaci. Cestou zpět od matky se jí udělalo ve voze špatně a ona zkolabovala. Naštěstí ji včas najdou, žena i dítě jsou v pořádku.

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE4x18 The Road Home / Cesta domů

9. listopadu 2009 v 15:12 | Chicago |  4. řada
Agenti vyšetřují zmizení mladíka - messengera. Brzy zjistí, že mladík se vydával za svého kamaráda jen proto, aby získal zaměstnání, které by mu mohlo pomoci uživit jeho malé sourozence. Bez vysvětlení je totiž opustila matka, když otec zemřel. Chlapec se bohužel dostane do problémů se zákonem, když jeho kamarád v jeho přítomnosti postřelí starou ženu...

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE4x17 Check Your Head / Poradna

9. listopadu 2009 v 15:10 | Chicago |  4. řada
FBI vyšetřuje zmizení mladé dívky, která trpí chorobným strachem z volného prostoru. Nikdo nechápe, jak tato novinářka, která dva roky nevyšla ze svého bytu, mohla tak naráz zmizet. Dítě odnaproti tvrdí, že vidělo, jak se s ní jakýsi muž asijského původu pere uprostřed bytu. Pravda je však jiná. Dívka je lesbická a její nevyjasněný vztah s přítelkyní ji donutil bojovat s její fobií a vyjít z bytu.

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE4x16 The Little Things / Malé věci

9. listopadu 2009 v 15:09 | Chicago |  4. řada
Agenti vyšetřují únos dítěte. Brzy pochopí, že otec ví o únosu mnohem více, než chce agentům prozradit. Zjistí, že stopy vedou do podniku, kde otec pracuje. Jedná se o farmaceutickou firmu, která vyrábí velmi úspěšný lék proti astmatu. Co však neuvádí, je to, že lék má fatální následky pro některé dětské pacienty. Muž na to přišel a protože z pohledu majitele se stal příliš nebezpečný, bylo ho potřeba uklidnit. Agenti dítě osvobodí, Martin však ohrozí jak dítě, tak i svého kolegu Dannyho.

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE4x15 The Stranger / Cizinec

9. listopadu 2009 v 15:06 | Chicago |  4. řada
FBI pátrá po ženě, která se ztratila ze svého domova, když předtím měla výstup s nějakým mužem v jedné soukromé galerii. Agenti však posléze zjistí, že žena utekla z toho důvodu, že zjistila, že její muž má něco společného s vraždami žen, které se nedávno staly.

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE4x14 Odds or Evens / Sudá nebo lichá

9. listopadu 2009 v 15:00 | Chicago |  4. řada
Agenti vyšetřují zmizení bývalého člena námořní pěchoty. Ten byl obviněn ze znásilnění japonské dívky. Jenže agenti zjistí, že existuje prohlášení znásilněné, že tento muž je nevinný. Jack odjíždí do Japonska, aby zjistil, jak se věci mají. Doma zatím probíhá vyšetřování a pátrání po zmizelém. Agenti zmizelého skutečně najdou. Bohužel je už zavražděný skutečným pachatelem znásilněné.

Bližší info na IMDb ZDE
Bližší info na Tv.com ZDE